Filmová šifra

52. dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana

Na e-mail Vám zašleme jednorázové heslo.

O soutěži

Jak získat body?

Každý den v 13:00 systém dá k dispozici nový obrázek, na kterém máte za úkol najít 4 znamé dětské filmy. Z každého filmu zde bude zakreslena specifická scéna nebo výjev. Krom těchto výjevů/scén zde budou pro Vaše zmatení i další obrázky, které do filmů nepatří.

Za každý obrázek je možné získat až 100 bodů. 25 bodů za každý uhodnutý film. Navíc prvních 50 soutěžících, kteří uhádnou všechny 4 filmy z obrázku obdrží navíc až 50 bodů (první kdo odpoví 50 bodů, druhý kdo odpoví 49 bodů, ...). Dalším bonusem, který bude možné získat je 10 bodů, pokud jste předchozí den a aktuální den zodpověděli správně všechny filmy. Maximálním počtem bodů, které je možné získat za jeden den je tedy 160 bodů a minimální zisk je 25 bodů, pokud uhodnete jeden film.

Pravidla hry

Hry se může zůčastnit kdokoliv od 7 let věku. Každá fyzická osoba může vlastnit pouze jeden uživatelský účet.

Výhry

Výhry si bude možné vyzvednout v DK Ostrov po skončení hry. K vyzvednutí výhry budeme potřebovat znát Vaši e-mailovou adresu, kterou se přihlašujete do soutěže.

Ochrana osobních údajů

Hra o Vás sbírá pouze osobní údaje nutné k provozu a ověření uživatelských aktivit. Vaše e-mailová adresa je u nás uložena v nerozšifrovatelné podobě jako tzv. otisk (pouze změť znaků). Každá aktivita, kterou ve hře provedete se ukládá k Vašemu uživatelskému účtu z důvodu ověření, zda vše funguje jak má a zda některý z uživatelů nepodvádí. Ukládáme informaci o Vašem prohlížeči a Vaši internetovou adresu. Veškeré osobní údaje budou do měsíce po ukončení soutěže smazány.

Provozuje:

Dům kultury Ostrov, příspěvková organizace
+420 606 221 103 / +420 723 928 324
halova@dk-ostrov.cz
www.dk-ostrov.cz

Vytvořil:

CZLAN z.s.
info@czlan.cz
https://czlan.cz

O soutěži:

Soutěž je provozována v rámci online doprovodného programu k Dětskému filmovému a televiznímu festivalu Oty Hofmana. Technickou podporu zajišťuje CZLAN z.s. mailem na podpora@czlan.cz .
Verze aplikace 1.0.20201009 z 09. 10. 2020 15:00.